אודות – לימודי קואצ'ינג

בית הספר להכשרת מאמנים – כיוונים – לדרך עם משמעות הוקם ע"י ד"ר מגי בן יהודה

מגי הינה מאמנת בכירה חברת לשכת המאמנים שאמנת ומלווה אנשים להצלחה כבר 14 שנה.

לאחר 10 שנות קבע בתפקידים שונים ו-15 שנים של ניהול עסק עצמאי בן כ-35 עובדים, החליטה מגי לחפש שינוי שיהווה את המהות לשמה אני שואפת בחיים.

אל האימון והייעוץ הארגוני נחשפה במהלך לימודי התואר השני ומיד הבינה שזהו יעודה בחיים. התחלה את לימודי האימון בבית הספר לאימון של ICU בשנת 2005 ומשם התקדמה להכשרות שונות כגון אימון עסקי , אימון להעצמה, אימון לזוגיות ואימון למבוגרים, ילדים ובני נוער בעלי ADHD.

בשנת 2010, הוכשרה כמאמנת מקצועית וסופרוויזרית באימון דבר שהקנה לה את היכולת ללוות מאמנים חדשים בתחילת דרכם

בשנת 2017, סיימה את לימודי הדוקטורט כאשר המחקר הייחודי שלה עסק באימון אישי אקדמי בו חקרה את תרומת האימון האישי על העצמת לומדים, פיתוח המסוגלות העצמית שלהם והצלחתם בלימודים.

מגי מביאה אל האימון את הניסיון האישי שלהן מבחינה אקדמית והן מתוך תהליכי הניהול והתובנות שלה בחיי היום יום.

בחזון שלה באימון, היא שואפת לראות אנשים קשובים יותר, אנשים המאמינים בעצמם וביכולתם בעלי דימוי עצמי מנצח, אנשים אשר ממצים את הפוטנציאל הטמון בהם.

לאחר 14 שנים בתוך האימון עם יותר מ-2,500 שעות אימון אישי ואימון לקבוצות, מגי החליטה לפתוח את בית הספר להכשרת מאמנים הראשון בכרמיאל בו יוכלו אנשים לאפשר לעצמם לרכוש את מקצוע האימון האיש, להעניק לעצמם פיתוח ומודעות ע"י סדנאות שונות.

בית הספר פונה לארגונים שונים להעניק ללומדיהם העצמה ופיתוח אישי ומקצועי.

בבית הספר צוות של מרצים ומאמנים מוסמכים, מקצועיים ובכירים המוכרים ע"י לשכת המאמנים ונמצאים בתחום האימון שנים רבות.

בית הספר מקיים קורסי הכשרת מאמנים, סדנאות העצמה לאוכלוסיות שונות ומגוונות, ימי עיון לארגונים, קורסים בארגונים שונים בתחומי ניהול זמן, עבודת צוות, אסרטיביות ניהולית ועוד.

    ליצירת קשר

    השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
    קידום אתרים ושיווק באינטרנט קידום אתרים ושיווק באינטרנט
    דילוג לתוכן