אימון לזוגיות

אימון אישי למציאת זוגיות

החיים הזוגיים הם חיים מאוד מאתגרים, לא פשוטים ובעיקר מלאים בוויתורים. אי אפשר לנהל את מערכת היחסים הזוגית שלכם, מבלי לקחת בחשבון היתכנות  למחלוקות, אי הסכמות או בעיות לאורך הדרך. מה שאומר שאתם חייבים להכיר בקשיים ולהתמודד איתם בשביל ליצור מערכת יחסים בריאה יותר ויציבה יותר ששומרת על הבית שלכם לאורך שנים. לפעמים לא פשוט לבחור מטפל או פסיכולוג, ואתם מבקשים לקבל תמונה קצת יותר רחבה בנוגע למערכת היחסים שלכם בכלל ולאיכות החיים של התא המשפחתי. ובדיוק בעת הזו, הפתרון של אימון לזוגות הוא פתרון שמאפשר לכם להעלות על השולחן את האתגרים האמיתיים, של המשפחה שלכם במיוחד כאשר אתם פונים לעזרת מגי בן יהודה מאמנת אישית עסקית.

אימון לזוגיות – שמים את כל הקלפים על השולחן

תהליך אימון לזוגות הוא תהליך זה מאפשר לכם רפלקציה גם על המצב האישי שלכם אבל גם על מצבה של מערכת יחסים בני הזוג. אם המטרה המשותפת שלכם היא זהה, יהיה הרבה יותר קל להתניע את התהליך ולהצליח להגיע ביחד אל מצב שיא ההצלחה. אבל במקרים רבים, לא כך הם פני הדברים וצריך להבין באיזה שלב נמצאים כל אחד מבני הזוג בכדי לבנות ביחד את התהליך האופטימלי ומה הם הצרכים המיוחדים של מערכת היחסים שלכם. מה שאומר שהמצב האידיאלי הוא לפנות לעזרתו של איש מקצוע בעל ניסיון בתחום ויכולת מתקדמת מאוד לנהל תהליכי אימון מול אנשים שונים.

תנו מקום לרגשות ותצמחו יחד לחיים טובים יותר בעזרת אימון לזוגיות

כאשר אתם רוצים לקחת את מערכת היחסים שלכם למקום טוב יותר, חייבים לשים את כל הקלפים על השולחן, גם ברמה הרגשית. לא פשוט להודות בקשיים או אתגרים שונים בתוך מערכת היחסים, בוודאי אם אתם יושבים מול אדם לגמרי זר. אבל הנוכחות של גורם ממטען, מאזן ומרגיע, יוצרת אצלכם את הנכונות להיפתח ולהתמודד עם האתגר בצורה בלתי מסויגת ביחד. זוהי בדיוק המשימה של מגי בן יהודה מאמנת אישית עסקית שעוזרת אחרים להיפתח ברגעים הכי קשים שיש ומאפשרת לכם למצוא את הדרך ליצור ערוץ תקשורת משותף עם בני הזוג שלכם, על בסיס עקרונות מעולם האימון.

מאמן לזוגיות

כבר כמה וכמה חודשים של מערכת היחסים שלכם פשוט לא מתפקדת כמו שצריך ואתם לא יודעים איך לצאת ממעגל הקסמים של מריבות ואי הסכמות עם בן או בת הזוג. זו היא לא סיטואציה אידיאלית בוודאי כאשר יש ילדים אהובים בסיטואציה ואתם צריכים לשמור על האינטרס שלהם לפני הכל, אבל חשוב להבין שאתם לא צריכים לוותר על עצמכם בשביל ליהנות ממערכת יחסים בריאה ומיטיבה שתשפר את איכות החיים שלכם לאורך זמן. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לעזרת מאמן לזוגיות, ולעבוד ביחד על הקשיים והאתגרים שלא מאפשרים לכם לשוחח באופן פתוח. ביחד עם מגי בן יהודה מאמנת אישית עסקית, ניתן לבנות ביחד תהליך אימון אופטימלי שמאפשר לכם לשפר את חיי התא המשפחתי ולצמצם את הסיכויים לפרידה בגלל מחלוקות ואי הסכמות.

מה הוא תפקידו של מאמן לזוגיות?

מאמן לזוגיות מתעסק בדרך כלל בשלושה אלמנטים מרכזיים של מערכת היחסים:

 1. הבנת הקשיים האינדיבידואליים של כל אחד מבני הזוג, על מנת להבין מה היא נקודת המוצא של מעכת היחסים. זה הוא החלק הראשון של התהליך והוא חשוב מאוד לכל אחד מבני הזוג, בנפרד.
 2. יצירת ערוץ תקשורת משותף והיפרדות מסטיגמות או אמונות מגבילות כאלו ואחרות אשר פוגמות ביכולת של בני הזוג לקחת את הצעדים הדרושים לטובת היחסים שלהם.
 3. הגדרת המטרה המשותפת, שמובילה את הדרך לריפוי מערכת היחסים ומכתיבה את תהליך ההתקדמות של האימון כולו. בלי מטרה אין סיבה לצאת לעבודה, כך שאתם חייבים לבחור את המטרה בצורה הכי טובה שיש.

 

אימון אישי לזוגיות

אם יש דבר אחד מאוד קשה בחיים הוא הניהול של מערכת יחסים בוגרת אשר מכבדת את כל הצדדים המעורבים בה. בכל שלב של מערכת היחסים שלכם עלולות להתפתח בעיות שמשפיעות על שני בני הזוג וגם על האופן שבו אתם רואים את העתיד המשותף שלכם. כלומר, שכמעט תמיד יש עבודה שאותה אתם צריכים לבצע ברמה האישית והזוגית, כדי לקחת את מערכת היחסים לשלב הבא. במידה ואתם לא מצליחים לנהל את תהליך העבודה בצורה שמתאימה לשני בני הזוג ועונה על הדרישות של הסיטואציה בה אתם נמצאים, הפנייה לעזרת אימון אישי לחיים היא החלטה שיכולה להקל מאוד על האינדיבידואל וגם על בני הזוג. מה שאומר שאתם רוצים לפנות לעזרת מגי בן יהודה מאמנת אישית עסקית שתלווה אתכם שלב אחרי שלב לאורך כל תהליך העבודה המורכב הזה.

לא משנה מה הסיבה – את הפתרון אפשר למצוא בעזרת אימון אישי לזוגיות

לא משנה מה גורם לכם להתמודד עם אתגרים במהלך חיי הזוגיות, הידע והניסיון של מגי בן יהודה מאמנת אישית עסקית הוא הנכס החשוב ביותר שלכם. מגי תצליח לבנות איתכם עתיד טוב יותר ולהעניק לכם את הכלים להתמודד עם אתגרים גם בהווה אבל גם בעתיד לבוא בצורה שתשנה את מערכת היחסים שלכם לטובה.

אל תתנו לקושי להגדיר אתכם – היעזר בשירותי אימון אישי לזוגיות

נכון, תהליך אימון הוא תהליך מאוד מורכב שלא תמיד קל לכם להתמודד עם כל ההשלכות שלו ברגע אחד אבל הוא תהליך שיכול להקנות הרגלי חיים חדשים ולשנות מן הקצה אל הקצה את האופן שבו אתם מתקשרים עם בן או בת הזוג שלכם. מה שאומר שזה הוא תהליך אשר מתמקד בתוצאה ולא בדרך, והוא יכול להיות הרבה יותר פרקטי בעיניהם של אנשים רבים, שרוצים לצאת לשינוי מהותי בחייהם. פנו עוד היום לייעוץ אצל מגי בן יהודה מאמנת אישית ועסקית.

אימון לזוגיות

מאמנת לזוגיות

חיים בתוך תא משפחתי במשך שנים ארוכות הם חיים המלאים באתגרים מסוגים שונים. בין שמדובר בילדים היקרים שלכם ובין שמדובר מערכת היחסים הזוגית שלכם, אתם לא רוצים לוותר וחשוב לכם ליצור את סביבת החיים הטובה ביותר לכולם, גם כאשר המצב מאוד קשה. הבחירה לפנות לעזרת מאמנת לזוגיות היא במידה רבה מאוד הדרך הטובה ביותר לייצר את ערוץ התקשורת הדרוש למשפחה שלכם, בוודאי אם אתם מוכנים לעבוד קשה מאוד ולשפר את המצב המשפחתי מן הקצה אל הקצה. מה שאומר שחשוב לכם לפנות לעזרת מאמנת לזוגיות שמסוגלת לקחת על עצמה את המשימה כמו מגי בן יהודה מאמנת אישית עסקית, שהוכיחה את עצמה בשנים האחרונות בתור מאמנת מנוסה מעין כמוה.

יתרונות לעבודה עם מאמנת לזוגיות

מאמנת לזוגיות יכולה לאפשר לכם:

 1. להבין איך להתמודד עם קשיים ברמה האישית. איך לפצח את המגבלות שהראש מציב לכם, איך לחשוב בצורה חיובית יותר, ואיך לרקום את העתיד שלכם כמו שאתם רואים אותו.
 2. למקד את המטרות שלכם ברמה המשפחתית. ללמוד איך להביא לידי ביטוי את כל הצרכים האישיים בצורה שלא תפגע בבן או בת הזוג ולנצל את היכולות האישיות שלכם בכדי לשמר ולשפר את המצב של המשפחה.

ליצור ערוץ תקשורת פתוח, מכיל, מכבד ומעצים אל מול בן או בת הזוג ואל מול הילדים, וכך ליצור תקשורת חיובית, הקשבה אמפטית, שיח מעודד ואפשרות לשנות את החיים בקלות.

מידע נוסף בנושא

מאמנת לזוגיות – החלטה אחת שתשנה לכם את הבית

הצעד הכי קשה בתהליך האימון האישי הוא הצעד הראשון. יש המון פחדים והמון חששות שיכולים לעלות על פני השטח ואם אתם לא מתנהגים בצורה האחראית הנכונה, יכול מאוד להיות שתפגע ובאנשים היקרים והאהובים ביותר בחיים שלכם בצורה בלתי הפיכה. ההמלצה היא לפנות בזהירות אל מגי בן יהודה מאמנת אישית עסקית, וביחד אנו נוכל לבנות לכם תוכנית עבודה שמתאימה למטרות המרכזיות של המשפחה שלכם והיא יכולה להשתנות בכל רגע נתון בהתאם לדרישות בן או בת הזוג.

מה הוא אימון אישי לזוגיות?

יש שלושה אלמנטים של אימון אישי לזוגיות שאתם רוצים להכיר:

 1. אימון אישי למציאת זוגיות – בו תבנו את הפרופיל של בן הזוג האידיאלי שלכם ותבנו את היכולות לנהל שיח שמתאים לעולם הדייטים, לחסרי הניסיון.
 2. אימון אישי לבניית הזוגיות – אם אתם נמצאים בשלבים הראשונים של הזוגיות ורוצים לבנות את מערכת היחסים על יסודות איתנים, ייתכן ותרצו לעבוד עם מאמנת, כדי לבנות את המטרות המשותפות של מערכת היחסים ולהבין איך אתם מרכיבים את הדרך שלכם לחיים יציבים יחד.

אימון בעת משבר בזוגיות – אחרי שנים של חיים משותפים, יכולים לעלות על פי השטח אתגרים מורכבים שאתם לא יכולים לנהל בכוחות עצמכם. מה שאומר שדווקא הפנייה לעזרתו של גורם חיצוני יכולה לשפר את התקשורת שלכם וליצור את הפתרון המתאים לכם בעת הזו.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
  קידום אתרים ושיווק באינטרנט קידום אתרים ושיווק באינטרנט
  דילוג לתוכן