הסמכה למאמנים תעסוקתיים

קורס הכשרת מאמנים תעסוקתיים נועד להכשיר מאמנים מוסמכים בליווי תעסוקתי וייעוץ קריירה. המאמנים יוכשרו ללוות אנשים שנמצאים בנקודת החלטה לגלות את הפוטנציאל החבוי בהם ולממש אותו.

תהליך האימון התעסוקתי בנוי כתהליך קצר מועד, מובנה, ממוקד, מכוון תוצאות הנגזר מתוך 'תמונת עתיד מיטבית' של האדם המשקפת את ערכיו, רצונותיו ושאיפותיו.

התהליך מבוסס על למידה התנסותית שילוב של חשיבה אסוציאטיבית התבוננות פנימית, פיתוח מודעות ולמידה תוך אישית יחד עם פעולה ועשייה בעולם הממשי.

התהליך יעזור למאמנים לצאת למסע אל עולמות לא מוכרים ולהרחיב את גבולותיהם ע"י הגדרת מטרות אטרקטיביות המחברות בין הרצון (ערכים ורגש) לבין התכנות (אפקטיביות והזדמנות). המאמנים ילמדו לבחור מטרות המבוססות על חוזקות, ומטרות הנובעות מצורך עמוק וערכי כל זאת, תוך בניית גשר (תכנית פעולה) בין הרצון והחלום בעתיד לבין העולם הפיזי בהווה של "כאן ועכשיו".

במסגרת הקורס נלמד לזהות משאבים אישיים: עוצמות, תשוקות וערכים בהקשר תעסוקתי, נלמד להגדיר "מצפן תעסוקתי" ולנסח חזון תעסוקתי, נלמד לתכנן קריירה, לקבל החלטות ולבנות תוכנית פעולה תוך זיהוי אמונות מקדמות ומעכבות ובניית פרדיגמות מקדמות.

הקורס כולל לימודים תיאורטיים והתנסויות בסימולציות מעשיות.

הקורס בין 12 מפגשים בני 3 ש"א אחת לשבוע.

תעודת הסמכה תינתן לבוגרים שיעמדו בתנאי הקורס.

למידע נוסף או שאלות הקשורות לנושא של אימון לזוגיות צרו קשר בהקדם ואשמח לסייע לכם 054-7955535

    ליצירת קשר

    השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
    קידום אתרים ושיווק באינטרנט קידום אתרים ושיווק באינטרנט