קורס הכשרת מאמנים

הקורס מקנה חשיפה לתחום האימון האישי, הקורס מקנה כלים ישומיים בתחום האימון ומאפשר ללומד לייצר שינוי ממשי בחייו שלו תוך בחינת האופציה להיות מאמן אישי בחייו המקצועיים.

בקורס, ניתנים כלים אימוניים והתנסויות עם מיומנויות אימוניות שיכולות להוות קרש קפיצה אישי ומקצועי בבית ובקריירה.

כדי לאפשר ללומד לחוות את עוצמת תהליך האימון מתקיים הקורס בדרכים שונות כמו הרצאות פרונטליות, דיון כיתתי, משחקי תפקידים, סימולציות ודוגמאות אימונים חיים בכיתת הלימוד.

קורס האימון מאפשר קבלת הכשרה במקצוע האימון האישי. הקורס מעניק ללומד שיפור ושידרוג מיומנויות בינאישיות המאפשרות לו להיות מאמן מן השורה.

הקורס מאפשר התמקצעות בתחום האימון ויצירת ארגז כלים מקצועי המשמש ללומד בסיס למקצוע האימון האישי.

לכל שאלה נוספת שיש לכם בנוגע לאימון אישי לחיים או כל נושא אחר אתם מוזמנים ליצור קשר ואסייע בשמחה.

 

קורס למנהלים

חושבים איך תוכלו להיות מנהלים טובים יותר? מנסים למצוא את הדרך שתהפוך אתכם להיות סמכותיים מצד אחד אך בגובה העיניים מול העובדים שלכם מצד שני? יש אנשים שבטוחים שכדי להיות מנהלים צריך רק כריזמה ואישיות מתאימה, בפועל זה לא כך. בפועל, כדי להיות מנהלים טובים צריך גם להשקיע, ללמוד ולהתמיד. לכן, אם תוכלו לעשות עוד היום קורס למנהלים שייקח אתכם קדימה ויעניק לכם את הכלים הדרושים לכם. בית הספר להכשרת מאמנים ומנהלים יתן לכם כלים נוספים כיצד להיות מנהלים חיוביים ובקשרים טובים עם העובדים ועם זאת לעמוד במשימות המוצבות בפניכם.

 

למי יכול להתאים קורס למנהלים

קורס למנהלים יכול להתאים לכולם: למי שכבר מנהל שנים רבות אך גם למי שחושב לנהל. למי שיש שלו אמביציה ורוצה להתקדם בחברה שבה הוא עובד ולמי שבאופן כללי מעניין להרחיב את אופקיו. לכן, אם גם אתם תוהים האם קורס למנהלים יתאים לכם, כמובן שהתשובה היא כן, כי קורס כזה מתאים ונכון לכולם. כל עוד אתם עושים את הקורס במקום רציני, מקצועי ובעל מוניטין, תוכלו להיות בטוחים שלא באמת תצטערו על כך.

 

קורס מנהלים- השקעה שתניב פירות בהמשך

קורס למנהלים ניתן ללמוד היום בלא מעט מקומות. עם זאת, חשוב להשוות בין מקומות ולא לבחור באופן אוטומטי במקום המציע לכם את המחיר הזול ביותר. חשוב לבדוק מהו היקף הקורס, מה הוא נותן לכם, מהם הנושאים בהם הוא עוסק, האם הוא כולל ידע תיאורטי לצד כלים מעשיים. חשוב כמובן מיהו מרכז הקורס ומהו הניסיון שיש לו וכן המורים הלוקחים חלק בהעברת הקורס. כדאי לבדוק לגבי בית הספר או המקום בו מתנהל הקורס, האם יש לו ותק וניסיון, האם ניתן לקבל המלצות, כי יש לא מעט מקומות שמציגים את עצמם בצורה מסוימת, ורק לאחר הרשמה ניתן לראות שמה שאתם מקבלים הוא שונה לחלוטין. בית הספר כיוונים הוא בית ספר ותיק המעביר קורסים וסדנאות למנהלים ומאמנים אישיים ויש לו מוניטין. לפרטים אתם מוזמנים להתקשר או ליצור קשר דרך האתר. אנחנו כאן לכל שאלה או בקשה

    ליצירת קשר

    השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
    קידום אתרים ושיווק באינטרנט קידום אתרים ושיווק באינטרנט
    דילוג לתוכן